Naše firma Ekoservis byla založena již v roce 1994 a v oblasti klimatizace a vzduchotechniky se pohybujeme téměř 18 let. Během té doby neustále zdokonalujeme své služby a stále sledujeme nové technologie. Pracujeme se stále efektivnějšími a moderními postupy a spolu s kvalitně odvedenou prací se staví naše firma mezi přední firmy v tomto oboru.

E-shop

O nás


Naše firma EKOservis byla založena již v roce 1994 a v oblasti klimatizace a vzduchotechniky se pohybujeme téměř 18 let. Během té doby neustále zdokonalujeme své služby a stále sledujeme nové technologie. Pracujeme se stále efektivnějšími a moderními postupy a spolu s kvalitně odvedenou prací se staví naše firma mezi přední firmy v tomto oboru.

Zajišťujeme veškeré záležitosti okolo:

  • klimatizace
  • vzduchotechniky
  • tepelných čerpadel

Jedná se tedy o projektování, montáže a servis, který zabezpečujeme v režimu 24/7/365.

Naši odborní pracovníci jsou pravidelně školeni v akreditovaných školících zařízeních, které zaručují vysokou úroveň vzdělávání. Naše práce je tak díky kvalitnímu školení a bohaté praxi našich zaměstnanců prováděna odborně a kvalitně.

Jsme pojištěni na případné poškození našich klientů špatnou montáží či vadným produktem a to do výše 10 mil. Kč, i když se takový případ za celou dobu působení naší firmy EKOservis ještě nestal. Spokojenost našich zákazníků si můžete ověřit v našich referencích.

 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím