Telefon: +420 739 276 515

Firma EKOSERVIS preferuje u klimatizací značku Toshiba. To vše pro její kvalitní výrobky, příznivé pořizovací ceny, nízkou spotřebu elektrické energie (třída “A“), velmi tichý provoz a moderní design.

Firma EKOSERVIS působí na trhu zabývajícím se vzduchotechnikou již řadu let. Proto jsme schopni naprojektovat to nejmodernější technické řešení, které bude pro dané potřeby vyhovovat nejlépe.

Pokud přemýšlíte nad ekonomickým a také i ekologickým vytápěním Vašeho rodinného domu, tak jsou tyto informace určeny přímo Vám.

O nás

Naše firma Ekoservis byla založena již v roce 1994 a v oblasti klimatizace a vzduchotechniky se pohybujeme téměř 18 let. Během té doby neustále zdokonalujeme své služby a stále sledujeme nové technologie. Pracujeme se stále efektivnějšími a moderními postupy a spolu s kvalitně odvedenou prací se staví naše firma mezi přední firmy v tomto oboru.

Zajišťujeme veškeré záležitosti okolo:

  • klimatizace
  • vzduchotechniky
  • tepelných čerpadel

Jedná se tedy o projektování, montáže a servis, který zabezpečujeme v režimu 24/7/365.

Naši odborní pracovníci jsou pravidelně školeni v akreditovaných školících zařízeních, které zaručují vysokou úroveň vzdělávání. Naše práce je tak díky kvalitnímu školení a bohaté praxi našich zaměstnanců prováděna odborně a kvalitně.

Jsme pojištěni na případné poškození našich klientů špatnou montáží či vadným produktem a to do výše 10 mil. Kč, i když se takový případ za celou dobu působení naší firmy Ekoservis ještě nestal. Spokojenost našich zákazníků si můžete ověřit v našich referencích.

Zobrazit jako: katalog | tabulku