Telefon: +420 739 276 515

Firma EKOSERVIS preferuje u klimatizací značku Toshiba. To vše pro její kvalitní výrobky, příznivé pořizovací ceny, nízkou spotřebu elektrické energie (třída “A“), velmi tichý provoz a moderní design.

Firma EKOSERVIS působí na trhu zabývajícím se vzduchotechnikou již řadu let. Proto jsme schopni naprojektovat to nejmodernější technické řešení, které bude pro dané potřeby vyhovovat nejlépe.

Pokud přemýšlíte nad ekonomickým a také i ekologickým vytápěním Vašeho rodinného domu, tak jsou tyto informace určeny přímo Vám.

Super Ionizátor

Zcela nově v programu je TOSHIBA SUPER ionizátor, který dodatečně k plazmovému filtru, aktivně odstraňuje nečistoty ze vzduchu a tak zlepšuje kvalitu vzduchu. Malé SUPER-ionty, které jsou pouhou tisícinou velikosti nano částic, pohlcují a eliminují nežádoucí částice ze vzduchu.Kromě toho mají „SUPER“ ionty příznivý vliv na pružnost a prokrvení pokožky. SUPER ionizátor je zabudován výhradně v jednotkách Super Daiseikai 8 a zaručuje spolu s vysoce účinným Plasma filtrem perfektní, čistý a zdravý vzduch v místnosti.