Telefon: +420 739 276 515

Firma EKOSERVIS preferuje u klimatizací značku Toshiba. To vše pro její kvalitní výrobky, příznivé pořizovací ceny, nízkou spotřebu elektrické energie (třída “A“), velmi tichý provoz a moderní design.

Firma EKOSERVIS působí na trhu zabývajícím se vzduchotechnikou již řadu let. Proto jsme schopni naprojektovat to nejmodernější technické řešení, které bude pro dané potřeby vyhovovat nejlépe.

Pokud přemýšlíte nad ekonomickým a také i ekologickým vytápěním Vašeho rodinného domu, tak jsou tyto informace určeny přímo Vám.

Tepelná čerpadla

Naše nabídka > Tepelná čerpadla

Tepelné čerpadlo získává energii při nízké teplotě z okolí a zvyšuje její teplotu za účelem vytápění. Hlavní předností je využití minimálního množství elektřiny (z 1 kW elektřiny dodá 3–5 kW tepla). Proto jsou systémy s tepelným čerpadlem třikrát až pětkrát účinnější než kotle na fosilní paliva či elektrokotle. Tepelná čerpadla vytopí celý dům i v těch nejhlubších mrazech.

Při vlastním nákupu tepelného čerpadla je potřeba:

  • zjistit tepelnou ztrátu objektu
  • vybrat vhodný druh tepelného čerpadla
  • dávat pozor na dimenzování tepelného čerpadla
  • dávat pozor na topný faktor v průběhu topné sezóny
  • dávat pozor na hlučnost tepelného čerpadla

Pokud si nevíte rady s nákupem tepelného čerpadla, neváhejte a obraťte se na nás. Naši pracovníci mají s tepelnými čerpadly bohaté zkušenosti a proto Vám doporučí kvalitní čerpadlo a zaručí odborně provedenou montáž.  Servis zajišťujeme v režimu 24/7/365, což znamená neustálou technickou podporu.

katalog tepelných čerpadel Toshiba Estia 

tepelná čerpadla - ceník

Zobrazit jako: katalog | tabulku