Naše firma Ekoservis byla založena již v roce 1994 a v oblasti klimatizace a vzduchotechniky se pohybujeme téměř 18 let. Během té doby neustále zdokonalujeme své služby a stále sledujeme nové technologie. Pracujeme se stále efektivnějšími a moderními postupy a spolu s kvalitně odvedenou prací se staví naše firma mezi přední firmy v tomto oboru.

E-shop

Vzduchotechnika ventilace

Ventilace zahrnuje jak výměnu vzduchu z venku, tak i jeho cirkulaci vzduchu v uzavřených prostorách. Je to proces výměny či změny vzduchu v interiéru, teplotní kontroly, a odstranění vlhkosti, kouře, pachů, prachu a bakterií ze vzduchu a následným doplněním kyslíku.

Vzduchotechnika se dá použít v rozsahu teplot od -40°C do +70°C.

Použití:

  • v průmyslových zařízeních
  • v obytných zařízeních
  • na veřejných prostranstvích

Servis zajišťujeme v režimu 24/7/365, což znamená neustálou technickou podporu.

Pokud potřebujete poradit v nákupu zařízení nebo máte jakýkoliv dotaz, týkající se vzduchotechniky, neváhejte a obraťte se na nás. Velice rádi Vám vyhovíme. Pro tyto potřeby máme k dispozici technické poradce, kteří odpoví na všechny Vaše dotazy a poradí s problémem.

Toshiba nabízí větrací jednotky s velmi účinnou rekuperací prospekt ke stažení zde

Zobrazit jako: katalog | tabulku
 

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a k analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Rozumím