Telefon: +420 739 276 515

Firma EKOSERVIS preferuje u klimatizací značku Toshiba. To vše pro její kvalitní výrobky, příznivé pořizovací ceny, nízkou spotřebu elektrické energie (třída “A“), velmi tichý provoz a moderní design.

Firma EKOSERVIS působí na trhu zabývajícím se vzduchotechnikou již řadu let. Proto jsme schopni naprojektovat to nejmodernější technické řešení, které bude pro dané potřeby vyhovovat nejlépe.

Pokud přemýšlíte nad ekonomickým a také i ekologickým vytápěním Vašeho rodinného domu, tak jsou tyto informace určeny přímo Vám.

Vzduchotechnika – ventilace

Naše nabídka > Vzduchotechnika

40.jpg Ventilace zahrnuje jak výměnu vzduchu z venku, tak i jeho cirkulaci vzduchu v uzavřených prostorách. Je to proces výměny či změny vzduchu v interiéru, teplotní kontroly, a odstranění vlhkosti, kouře, pachů, prachu a bakterií ze vzduchu a následným doplněním kyslíku.

Vzduchotechnika se dá použít v rozsahu teplot od -40°C do +70°C.

Použití:

  • v průmyslových zařízeních
  • v obytných zařízeních
  • na veřejných prostranstvích

Servis zajišťujeme v režimu 24/7/365, což znamená neustálou technickou podporu.

ZDARMA:

  • předprojektové vyhodnocení a zajištění požadavků klienta
  • doprava dílů a zařízení

Pokud potřebujete poradit v nákupu zařízení nebo máte jakýkoliv dotaz, týkající se vzduchotechniky, neváhejte a obraťte se na nás. Velice rádi Vám vyhovíme. Pro tyto potřeby máme k dispozici technické poradce, kteří odpoví na všechny Vaše dotazy a poradí s problémem.

Toshiba nabízí větrací jednotky s velmi účinnou rekuperací prospekt ke stažení zde 

Zobrazit jako: katalog | tabulku